Klasa 7a rozpoczyna projekt „Wszystko: gra!” – Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Klasa 7a rozpoczyna projekt „Wszystko: gra!”

Uczniowie klasy 7a wraz z wychowawcą w ramach „Ogrodów Nauki i Sztuki” rozpoczęli realizację projektu „Wszystko: gra!”, ukazującego różne oblicza gier: od aktorskiej poprzez muzyczną, dydaktyczną na sportowej kończąc, co ma pozwolić na wszechstronny rozwój pasji i zainteresowań nastolatków.

Inaugurując działania projektowe wycieczką 29 września najpierw w Kinie ADA obejrzeliśmy najnowszą polską produkcję  „Tarapaty”, a następnie w Hangarze 646 oddaliśmy się rywalizacji sportowej. Podczas „Lekcji WF” odbyła się m.in. gra w zbijaka czy konkurs wyskoków. Wycieczka była jednocześnie formą nagrody za zajęcie III miejsca w ubiegłorocznej edycji konkursu SUPERKLASA i rodzajem klasowych obchodów Dnia Chłopaka.   

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme