Klasa 6d na zielonej szkole w sercu Podlasia

W dniach 29-31 maja b.r. razem z Panią Martyną Wasielewską i rodzicami wyruszyliśmy w kierunku Nowogrodu. Pełni humoru i optymizmu znaleźliśmy się w centrum historycznym Ziemi Kurpiowskiej, w Nowogrodzie nad Narwią.

Po zakwaterowaniu w Hotelu Kurpia Arte i omówieniu zasad BHP, poszliśmy zapoznać się z okolicznym terenem. W programie wycieczki znalazło się mnóstwo zajęć sportowych: balansowanie na linie, strzelanie do dmuchanej bramki, łucznictwo, turniej team building (narty wieloosobowe, gąsienica, latający dywan, przeciąganie liny). A wieczorem… dyskoteka i inne klasowe zabawy integracyjne 🙂

W kolejnych dniach organizatorzy i wychowawcy zapewnili nam również zdrowy, aktywny wypoczynek na łonie przyrody, bez komputera i telefonów komórkowych! Gry terenowe, budowanie schronienia, elementy survivalu (rozpalanie ognia, wyznaczanie kierunków) to lekcja samodzielnej, ale i zespołowej pracy.

Zielona Szkołą to wspaniała forma edukacji i integracji w kontakcie z przyrodą!

W imieniu klasy 6d – Emil Sauer

Uczniowie klasy 6d w czasie zielonej szkoły w Nowogrodzie
Skip to content