Jesteśmy w półfinale – zagramy w Teatrze Rampa!

Z dumą informujemy, że 8 maja szkolne koło teatralne działające pod opieką p. Marty Wróblewskiej wystawi widowisko „Kopciuch” na deskach Teatru Rampa. Aktorzy z klasy 6 a zostali bowiem półfinalistami II Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha w kategorii: „prezentacja grupy kabaretowej”. Dzięki temu stajemy do walki o tytuł „Najbardziej Roześmianej Szkoły w Warszawie”.

Wielogodzinna praca nad sfilmowaniem i montażem spektaklu według autorskiego scenariusza została doceniona przez członków jury, którzy zaliczyli naszą grupę  teatralną do grona 8 najlepszych szkolnych kabaretów w Warszawie. Sukces był możliwy dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich członków koła: Juliana Dąbrowskiego, Alicji Grodeckiej, Marty Langi, Magdy Witkowskiej, Zosi Skotak, Emilki Janowieckiej, Kingi Kołodziejczyk, Ani Hansdorfer, Klary Jezierskej – Suwińskiej, Kacpra Goliszka, Igora Nowika, Mateusza Sobiecha i Wiktora Chodania.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

Skip to content