III WIELKANOCNA PACZKA DLA BOHATERA

Serdecznie zapraszamy starszych i młodszych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w wielkanocnej zbiórce „Paczka dla Bohatera”.

Jest to forma wsparcia i okazania wdzięczności obywatelom polskim, którzy walczyli o wolność, suwerenność i niepodległość Ojczyzny w formacjach Wojska Polskiego, sojuszniczych armiach państw koalicji antyhitlerowskiej, podziemnych organizacjach ruchu oporu oraz byłym więźniom hitlerowskich obozów koncentracyjnych i stalinowskich łagrów oraz osobom represjonowanym przez PRL.

Jak można włączyć się w akcję? To proste. Do 28 marca przynieś do sali 26 artykuły spożywcze (np. kawę, herbatę, słodycze, makaron, cukier) i artykuły chemiczne (np. proszek do prania, mydło), a także własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną z życzeniami wielkanocnymi skierowanymi do Kombatantów. Taka pamięć i pomoc z naszej strony z pewnością przyniesie Im wiele radości.

Tak niewiele może znaczyć bardzo wiele! Nie bądź obojętny, podziękuj za wolną Polskę!

Akcję prowadzi kl. 7c

Skip to content