III Konkurs Chemiczny „KWAS”

W imieniu Organizatora Konkursu – Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK „Garłuch”, zapraszam do udziału w III Konkursie Chemicznym „KWAS” uczniów klas 8 naszej szkoły.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

• I etap szkolny- 1 marzec 2019r. o godz. 9.00, czas trwania 60 minut.
  • II etap mazowiecki– 26 kwietnia 2019r. o godz. 9.00 w gmachu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK „Garłuch”, czas trwania 90 minut.

Informacje o konkursie: regulamin, organizacja, przebieg, wyniki będą przekazywane  na stronie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK „Garłuch”: www.sp.nasza87.pl w zakładce konkursy.

Udział szkoły należy zgłosić do 16 lutego br. w związku z czym zainteresowanych uczniów proszę o zgłoszenia do nauczycieli chemii bądź poprzez librusa do dnia 15 lutego br.

Szczegóły konkursu w zakładce „Informacje o konkursach”.