II Turniej Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha

Jesteśmy w trójce najlepszych kabaretów szkolnych w Warszawie. Awansowaliśmy do finału II Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha

8 maja 2017r. członkowie grupy teatralnej z klasy 6 a wystąpili z przedstawieniem „ Kopciuch szuka żony” na półfinale II Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha. 

Jury w składzie: dyr. artystyczny Teatru Rampa Cezary Domagała oraz członkowie Krzysztof Jaślar i Tomasz Jachimek uznało naszą grupę za jeden z trzech najlepszych teatrów szkolnych w Warszawie. 10 czerwca 2017r podczas  widowiska plenerowego w Parku Wiecha przed Teatrem Rampa wystąpimy w finale i zawalczymy o tytuł najbardziej roześmianej szkoły w Warszawie.

 Gratulujemy i trzymamy kciuki za wszystkich aktorów: Juliana Dąbrowskiego, Alicję Grodecką, Klarę Jezierską, Martę Langę, Igora Nowika, Magdę Witkowską, Zosię Skotak, Anię Hansdorfer, Mateusza Sobiecha, Emilię Janowiecką, Adama Borsa, Kacpra Goliszka,  Kingę Kołodziejczyk i Wiktora Chodania.  

Skip to content