Gratulacje

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jak co roku, uhonorowano  nauczycieli i osoby szczególnie zasłużone dla polskiej edukacji.   Nagrodę  Burmistrza Dzielnicy Włochy otrzymał nasz nauczyciel historii Pan Krzysztof DługołęckiGratulujemy i życzymy radości z wykonywanej pracy.

Natomiast w poniedziałek , 16 października br, odbyła się uroczystość w KPRM z udziałem Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło oraz Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. W gronie wyróżnionych nagrodą Ministra Edukacji Narodowej znalazła się Pani Dyrektor Małgorzata Krasowska.  

Minister Edukacji Narodowej Pani Anna Zalewska dziękując pedagogom za ich codzienny trud w nauczanie i wychowywanie młodych ludzi podkreśliła, że Polacy są dumni ze swoich nauczycieli.

My,  jesteśmy dumni z Naszej Pani Dyrektor,  której gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej  oraz wytrwałości w realizacji zamierzonych planów.

 

Wszystkim pozostałym nauczycielom z naszej szkoły życzymy osiągnięć  w pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz nieustającego zapału w kształtowaniu młodego pokolenia.

Skip to content