FESTYN SPORTOWO-REKREACYJNY

W dniu 24.09.2022r. mieliśmy wyjątkową przyjemność uczestniczyć w festynie sportowo – rekreacyjnym, którego głównymi organizatorami był UKS  z prezesem panem Pawłem Kwiatkowskim  oraz animatorka i opiekun SU pani Agata Bartczak – Kosowska pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Włochy. Serdecznie im dziękujemy za wymyślenie i przeprowadzenie tej imprezy. Zmobilizowany Samorząd Uczniowski oraz wolontariusze pod okiem Pani Agaty i pana Pawła zapewniali rozrywki, porządek oraz opiekę medyczną. Pan Maciej Królikowski i Szymon Twardowski  przeprowadzili  działania i rozgrywki  sportowe. Pani Ewa Sucharska,  zapewniła obecność Policji a pani  Magdalena Jaracz,  dbała o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo imprezy. Nad oprawą muzyczno – taneczną czuwali pan Krzysztof Długołęcki i pan Ricardo Molina Lorenc.

Swoją obecnością  zaszczycili nas  Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Włochy pani  Monika Kryk i pan Sebastian  Piliński oraz Naczelnik  Wydziału Funduszy Europejskich Sportu i Rekreacji Dzielnicy pan Roman Stachurski. Ponadto obecni byli:  Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy Włochy  pan Mariusz Czapla, Radni Dzielnicy Włochy pani Halina Berłowska , Iwona Chwiałkowska i pan Mahbub Siddique-Olesiejuk oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 227im. Lotników Polskich Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5  pani Beata Wojtyra.

Pogoda i humory dopisały wszystkim a zdobyte nagrody będą  motywowały uczestników  do dalszej aktywności fizycznej.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Małgorzacie Krasowskiej, która z wielką radością udostępniła teren szkoły oraz aktywnie uczestniczyła w tym wydarzeniu oraz osobom zaangażowanym w organizację festynu.

Skip to content