Festyn Rodzinny

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny Festyn Rodzinny,

który odbędzie się 20 maja 2017r. (sobota), na terenie naszej szkoły.

Prosimy zarezerwować sobie czas w godzinach 10.00 – 14.00.

Dzieci w czasie festynu pozostają pod opieką rodziców.

Czeka nas wiele atrakcji: występy wokalno – muzyczne, teatralne, taneczne i sportowe uczniów, aukcja prac plastycznych, warsztaty plastyczne, warsztaty baniek mydlanych, zajęcia sportowe, stoiska z rękodziełem oraz małą i dużą gastronomią i wiele innych. Osoby dorosłe mogą dokonać rejestracji w DKMS – szczegóły można znaleźć na stronie szkoły i w przygotowanych stoiskach do rejestracji w czasie pikniku. Ponadto mają Państwo niepowtarzalną okazję, aby zwiedzić ekspozycje przygotowane przez uczniów w ramach projektu „Ogrody Nauki i Sztuki”.

Dochód zebrany podczas festynu zostanie przeznaczony na dofinansowanie polskiej szkoły  im. P.K. Brzostowskiego w Turgielach na Litwie.

W szkole zbieramy książki na kiermasz – prosimy o przynoszenie książek do biblioteki szkolnej lub wychowawców klas do 18 maja.

Zwracamy się z prośbą, jeśli mogą Państwo wypożyczyć na czas festynu zadaszenie, parasole czy też rekwizyty typu peruki, śmieszne gadżety do „ Kącika Szalonych Zdjęć” prosimy o poinformowanie i przekazanie artykułów u wychowawców klas.

Zapraszamy chętnych Państwa do współpracy przy organizacji festynu.

Szczegółowe informacje można uzyskać u wychowawców klas.

Z góry dziękujemy za oferowaną pomoc.

Liczymy na Państwa obecność i zapraszamy,

Organizatorzy festynu