Dzień otwarty 20.02.2018 (wtorek) i 22.02.2018 (czwartek)

Dzień otwarty 20.02.2018 (wtorek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
4a Luiza Nowicka 18 17.00-19.00
4b Justyna Rasała 14 17.00-19.00
4c Sylwia Krajza 20 16.30-18.30
4d Elżbieta Pietrzyk 19a 17.00-19.00
4e Iwona Urbańczyk 10 17.00-19.00
4f Beata Jastrzebska 25 21.02.2018 16.00-18.00
4g Małgorzata Maj 12 odwołane
4h Julita Kapusta 13 17.00-19.00
4i Agata Bartczak-Kosowska 11 16.00-16.30 zebranie 16.30-18.00 dzień otwarty
5a Aneta Kornacka 23 16.00-18.00
5b Krzysztof Długołęcki 21 22.02.2018 16.00-18.00
5c Martyna Wasielewska 19 19.02.2018 16.00-18.00
5d Maria Śmiałkowska 27 16.00-18.00
5f Ilona Schiele 28 17.00-19.00
6a Agnieszka Cichocka 19a 19.02.2018 16.00-18.00
6b Malwina Gnat 15 19.02.2018 16.00-18.00
6c Anna Żydoń 26 19.02.2018 16.00-18.00
6d Renata Spiridis 16 17.00-19.00
6e Anna Derleta 22 22.02.2018 16.30-18.30
7a Marta Wróblewska 29 22.02.2018 16.00-18.00
7b Hubert Makaruk 29b 17.00-19.00
7c Justyna Syta-Kierasińska 1 19.00-20.00
7d Katarzyna Dobrzyńska 15a 17.00-19.00
7e Ewa Kinstler 25a 17.00-19.00
7f Aniela Milewska 10a 17.00-19.00
  Barbara Grzelak Pokój auczycieli W-F 22.02.2018 16.10-18.10
  Grzegorz Styczyński Pokój auczycieli W-F 16.00-18.00
  Paweł Kwiatkowski  Pokój auczycieli W-F 21.02.2018 16.00-18.00
  Maciej Królikowski Pokój auczycieli W-F 16.00-18.00
  Lech Koziejowski Pokój auczycieli W-F 21.02.2018 17.30-18.30
  Anna Koszewska 15 16.00-18.00
  Edyta Kuźniewska 14 19.02.2018 15.30-17.30
  Leszczyńska Karolina 5a 17.00-19.00
  Różycka Ewa 3 17.00-19.00
  Ks. Mirosław Opiela 19a 22.02.2018 15.30-17.00
  Jacek Janiszek 5 16.00-18.00
  Ewelina Górka 5 16.00-18.00
  Anna Gasik 4 15.30-17.30
   Emma Canfora-Ściborek 4 16.45-18.45
  Danuta Gajowy  24 16.00-18.00
  Adrian Alinowski  5 21.02.2018 16.00-18.00
  Ewa Księżopolska  19b 17.00-19.00
  Barbara Biłan  5a 17.00-19.00
   Alicja Pikulska biblioteka 17.00-19.00

 

Dzień otwarty 22.02.2018 (czwartek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
1a Elżbieta Skudlarska N3 17.00-19.00
1b Anna Król N5 20.02.2018 17.00-19.00
1c Anna Niezgoda N8 21.02.2018 zebranie 17.00
1d Iwona Ponichtera N8 17.00-19.00
1e Katarzyna Dziewit N5 16.45-18.45
2a Maria Koniec 5 17.00-19.00
2b Ewa Sadurek 19c 17.00-19.00
2c Beata Kołacz N1 17.00-19.00
2d Małgorzata Tomporowska biblioteka 21.02.2018 17.00-19.00
2e Małgorzata Siuciak N3 21.02.2018 17.00-19.00
3a Joanna Zalewska N4 20.02.2018 16.30-18.30
3b Maja Dąbrowska N4 16.45-18.45
3c Iwona Chwiałkowska 5a 20.02.2018 zebranie 17.00
3d Joanna Wieczorkiewicz N2 22.02.2018 zebranie 17.30
3e Dominika Sadownik N6 20.02.2018 16.30-18.30
3f Olga Łaszczewska N7 21.02.2018 16.30-18.30
3g Teresa Cieślik N2 17.00-19.00
3h Pytlakowska Marzena N6 21.02.2018 16.30-18.30
3i Aleksandra Turek-Samołyk N7 20.02.2018 16.30-18.30
3j Karolina Gnyś-Fituch 4 20.02.2018 16.30-18.30
3k Ewa Porycka   odwołane
  Barbara Cwalina 2 20.02.2018 16.30-18.30
  Ks. Leszek Kwiatkowski 12 15.30-17.30
  Ks.Paweł Golemo 12 17.00-19.00