Dzień otwarty 17.04.2018 r. (wtorek) i 19.04.2018 (czwartek)

Dzień otwarty 17.04.2018 r. (wtorek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
4a Luiza Nowicka 18 17.00-17.45 zebranie 17.45-19.00 dzień otwarty
4b Justyna Rasała 14 17.00-19.00
4c Sylwia Krajza 20 17.00-19.00
4d Elżbieta Pietrzyk 19a 17.00-19.00
4e Iwona Urbańczyk 10 17.00-19.00
4g Ewa Różycka 12 18.00-zebranie
4i Agata Bartczak-Kosowska 11 16.00-18.00
5a Aneta Kornacka 23 16.00-18.00
5b Krzysztof Długołęcki 21 19.04.2018 16.00-18.00
5d Maria Śmiałkowska 27 odwołane
5f Ilona Schiele 28 17.00-19.00
6a Agnieszka Cichocka 19a zebranie 07.05.2018 17.00
6b Malwina Gnat 15 15.30-17.30
6c Anna Żydoń 26 17.00-19.00
6d Renata Spiridis 16 17.00-19.00
6e Anna Derleta 22 19.04.2018 16.30-18.30
7a Marta Wróblewska 29 19.04.2018 16.00-18.00
7b Hubert Makaruk 29b 17.00-19.00
7c Ewa Księżopolska  1 17.00-zebranie 18.00-19.00 dzień otwarty
7d Katarzyna Dobrzyńska 15a 17.30-19.30
7e Ewa Kinstler 25a 17.00-19.00
7f Aniela Milewska 10a 17.00-19.00
  Barbara Grzelak Pokój nauczycieli W-F 16.15-18.15
  Grzegorz Styczyński Pokój nauczycieli W-F 16.00-18.00
  Paweł Kwiatkowski  Pokój nauczycieli W-F 18.04.2018 15.45-17.45
  Maciej Królikowski Pokój nauczycieli W-F 16.00-18.00
  Lech Koziejowski Pokój nauczycieli W-F 18.04.2018 17.30-18.30
  Leszczyńska Karolina 5a 17.00-19.00
  Ks. Mirosław Opiela 19a 19.04.2018 16.00-17.30
  Jacek Janiszek 5 16.00-18.00
  Ewelina Górka 5 18.04.2018 17.00-19.00
  Anna Gasik 4 16.00-18.00
   Emma Canfora-Ścibiorek 4 16.00-18.00
  Danuta Gajowy  24 17.00-19.00
  Adrian Alinowski  5 18.04.2018 16.00-18.00
  Barbara Biłan  5a 17.00-19.00
   Alicja Pikulska biblioteka 17.00-19.00
  Barbara Baryłowska 19a 17.00-19.00
  Barbara Cwalina 2 16.00-18.00
  Ks. Leszek Kwiatkowski 12  17.00-19.00
Dzień otwarty 19.04.2018 r. (czwartek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
1a Elżbieta Skudlarska N3 17.00-19.00
1b Anna Król N5 18.04.2018 16.30-18.00
1c Anna Niezgoda N8 17.04.2018 16.30-18.30
1d Iwona Ponichtera N8 16.30-18.30
1e Katarzyna Dziewit N5 16.30-18.30
2a Maria Koniec 5 17.00-19.00
2b Ewa Sadurek 19c 17.00-19.00
2c Beata Kołacz N1 17.00-19.00
2d Małgorzata Tomporowska biblioteka 16.00-18.00
2e Małgorzata Siuciak N3 18.04.2018 16.30-18.30
3a Joanna Zalewska N4 17.04.2018 16.30-18.30
3b Maja Dąbrowska N4 16.30-18.30
3c Iwona Chwiałkowska 5a 17.00-19.00
3d Joanna Wieczorkiewicz N2 18.04.2018 16.30-18.30
3e Dominika Sadownik N6 17.04.2018 16.30-18.30
3f Olga Łaszczewska N7 19.04.2018 16.30-18.30
3g Teresa Cieślik N2 17.00-19.00
3h Pytlakowska Marzena N6 18.04.2018 16.00-18.00
3i Aleksandra Turek-Samołyk N7 17.04.2018 16.30-18.30
3j Karolina Gnyś-Fituch 4 16.30-18.30
3k Ewa Porycka   18.04.2018 16.30-18.30
  Ks.Paweł Golemo 12 17.00-19.00