Dzień otwarty 09.01.2018 (wtorek) i 11.01.2018 (czwartek)

Dzień otwarty 09.01.2018 (wtorek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
4a Luiza Nowicka 18 17.00-19.00
4b Justyna Rasała 14 17.00-19.00
4c Sylwia Krajza 20 08.01.2018 17.00-18.30
4d Elżbieta Pietrzyk 20 17.00-19.00
4e Iwona Urbańczyk 10 17.00-19.00
4f Beata Jastrzebska 25 16.00-18.00
4g Małgorzata Maj 12 16.00-17.30
4h Julita Kapusta 13 17.00-19.00
4i Agata Bartczak-Kosowska 11 16.00-18.00
5a Aneta Kornacka 23 odwołany
5b Krzysztof Długołęcki 21 11.01.2018 16.00-18.00
5c Martyna Wasielewska 19 17.00-19.00
5d Maria Śmiałkowska 27 16.00-18.00
5e Katarzyna Gierlotka 24 08.01.2018 17.00-18.30
5f Ilona Schiele 28 17.00-19.00
6a Agnieszka Cichocka 19a 17.00-19.00
6b Malwina Gnat 15 Odwołane
6c Anna Żydoń 26 08.01.2018 17.00-19.00
6d Renata Spiridis 16 17.00-19.00
6e Anna Derleta 22 17.00-19.00
7a Marta Wróblewska 29 08.01.2018 17.00-19.00
7b Hubert Makaruk 29b 17.30-19.30
7c Justyna Syta-Kierasińska 1 19.00-20.00
7d Katarzyna Dobrzyńska 15a 08.01.2018 17.30 zebranie
7e Ewa Kinstler 25a 17.00-19.00
7f Aniela Milewska 10a 17.00-19.00
  Barbara Grzelak Pokój auczycieli W-F 17.00-19.00
  Grzegorz Styczyński Pokój auczycieli W-F 17.00-19.00
  Paweł Kwiatkowski  Pokój auczycieli W-F 17.00-19.00
  Maciej Królikowski Pokój auczycieli W-F 17.00-19.00
  Lech Koziejowski Pokój auczycieli W-F 10.01.2018 17.30-18.30
  Anna Koszewska 15 17.00-19.00
  Edyta Kuźniewska 14 16.00-18.00
  Kinga Machalica Stołówka 17.00-19.00
  Leszczyńska Karolina 5a 17.00-19.00
  Różycka Ewa 24 17.00-19.00
  Ks. Mirosław Opiela Stołówka Odwołane
  Jacek Janiszek 5 16.00-18.00
  Ewelina Górka 5 17.00-19.00
  Gasik Anna 4 16.00-18.00
  Canfora-Ściborek Emma 4 17.00-19.00
  Gajowy Danuta 14 17.00-19.00
  Alinowski Adrian 5 17.00-19.00
  Biłan Barbara 5a 17.00-19.00
  Pikulska Alicja biblioteka 17.00-18.00
       
Dzień otwarty 11.01.2018 (czwartek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
1a Elżbieta Skudlarska N3 10.01.2018 17.00-19.00
1b Anna Król N5 16.30-18.30
1c Anna Niezgoda N8 17.00-19.00
1d Iwona Ponichtera N8 17.00-19.00
1e Katarzyna Dziewit 18 17.00-19.00
2a Maria Koniec 5 10.01.2018 17.00-19.00
2b Ewa Sadurek 19c 17.00-19.00
2c Beata Kołacz N1 10.01.2018 17.00-19.00
2d Małgorzata Tomporowska biblioteka 10.01.2018 17.00-19.00
2e Małgorzata Siuciak N3 12.01.2018 17.00-19.00
3a Joanna Zalewska N4 16.30-18.30
3b Maja Dąbrowska N4 10.01.2018 16.30-18.30
3c Iwona Chwiałkowska 5a 09.01.2018 16.30-18.30
3d Joanna Wieczorkiewicz N2 16.30-18.30
3e Dominika Sadownik N6 17.00-19.00
3f Olga Łaszczewska N7 10.01.2018 16.30-18.30
3g Teresa Cieślik N2 09.01.2018 16.30-18.30
3h Pytlakowska Marzena N6 10.01.2018 16.30-18.30
3i Aleksandra Turek-Samołyk N7 16.30-18.30
3j Karolina Gnyś-Fituch 4 10.01.2018 16.30-18.30
3k Ewa Porycka 4 11.01.2018 17.15-19.15
  Barbara Cwalina 1 16.30-18.30
  Ks. Leszek Kwiatkowski 12 17.00-19.00
  Ks.Paweł Golemo 12 17.00-19.00