Dzielnicowy Konkurs Masterchef Junior

31 marca 2023 r. odbyła się II edycja Dzielnicowego Konkursu Masterchef Junior. W konkursie wzięło udział 30 uczestników z włochowskich szkół. Uczniowie przygotowali różnorodne, wspaniałe potrawy, m.in. tacos, gofry, zdrowe desery, szakszukę, burgery wege, sushi, szaszłyki owocowe, sałatki, tosty, naleśniki i wiele innych pyszności. Uczniów oceniało trzyosobowe jury w składzie: Pani Iwonna Śliwińska-Wach, Pani Julia Korotenko i Pani Magdalena Zychowicz. Na konkursie był obecny Naczelnik Wydziału Sportowego z Dzielnicy Włochy, Pan Roman Stachurski. Pani Dyrektor Beata Wojtyra wręczyła wszystkim uczestnikom wspaniałe nagrody. Koordynatorem konkursu była Pani Monika Rudowicz i Pani Anna Pliszka – Malinow, SP 227.Aktywny udział w konkursie wzięli udział uczniowie klasy 3d: Olivia Pietkiewicz, Witold Kamiński, Julia Halczuk, Maja Lisowska, Lena Brzeszczyńska i Pham Khanh Ngoc. Pozostali uczniowie tej klasy wraz z wychowawczynią Natalią Brzozowską dzielnie kibicowali.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom
Wygrani uczestnicy oraz każdy, biorący udział, został nagrodzony .

Skip to content