Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego „ENGLISH IS OUR FUTURE”

Zapraszamy uczniów klas 5 i 6 do udziału w Dzielnicowym Konkursie Języka Angielskiego „ENGLISH IS OUR FUTURE”. Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza w Warszawie.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach: etap szkolny, finał.

I etap (szkolny) odbędzie się w dniu 15.03.2019r. Będzie miał formę testu składającego się z 2 części: słownictwo i gramatyka.

Szkolnym koordynatorem konkursu jest p. Sylwia Krajza. Zapisy odbywają się na przerwach śniadaniowych w sali nr 2. Podczas zapisu uczniowie dostarczają podpisane przez Rodziców formularze zgody na udział w konkursie. Szczegółowy regulamin konkursu wraz z wymaganiami oraz formularzem zgody znajduje się w zakładce INFORMACJE O KONKURSACH.

Skip to content