Certyfikat Wars i Sawa

27 października 2014r. w Centrum Nauki Kopernik zostały wręczone certyfikaty Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych Warsa i Sawy dla szkół, które realizują autorski program pracy z dziećmi. Wśród wyróżnionych szkół znalazła się Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego .

Projekt naszej szkoły została szczególnie wysoko oceniony przez Kapitułę, co przejawiło się oznaczeniu placówki gwiazdką. Nagrody wręczali zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Włodzimierz Paszyński, Burmistrzowie i przedstawiciele Dzielnic m.st. Warszawy, Dyrektor Biura Edukacji Joanna Gospodarczyk, Dyrektor Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń Arkadiusz Walczak.

Jest to już drugi raz przyznany certyfikat. Pierwszy otrzymaliśmy w 2012r. na dwa lata. Obecnie wyróżnienie przyznano bezterminowo w uznaniu wysokich osiągnięć szkoły.

 

Scan-Wars i Sawa-page-001

Skip to content