BRAWO JULA! BRAWO MACIEK!

bn

Z wielką radością informujemy, że zwyciężczynią Mili Niepodległości na dystansie 1918m. w kategorii młodzieżowej zdobyła nasza uczennica Jula Zegan z czasem 7.27 pokonując starsze od siebie uczestniczki. Julce ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Również bardzo wysokie 11 miejsce w kategorii Open zdobył Maciek Bielski z czasem 7.26. Brawo Maciek, życzymy tak wspaniałej formy w kolejnych zmaganiach sportowych.

Bieg odbył się dla uczczenia 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Mila Niepodległości zainaugurowała Bieg Niepodległości, który odbył się 11 listopada 2016r. w Warszawie.

Naszą szkołę reprezentowało piętnastu uczniów, którym serdecznie dziękujemy za sportową i patriotyczną postawę.