Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką w ogrodach Rezydencji Belweder

3.06.2019r klasa 1e brała udział w niezwykłym spotkaniu ,,Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką” w ogrodach Rezydencji Belweder. Podczas wydarzenia dzieci miały okazję wraz z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i  Pierwszą Damą  Agatą Kornhauser – Dudą – wziąć udział w zajęciach i pokazach, dzięki którym poznały zasady właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia.

Z uwagą  obserwowaliśmy jak Prezydent Andrzej Duda odznaczał Medalami za Ofiarność i Odwagę czworo dzieci: Julkę, Dawida, Michała i Maćka za to, że “umieli zachować się w sposób wyjątkowy i uratować innych”.

To był wyjątkowy dzień i na długo zostanie w naszej pamięci.

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme