Balu Wspomnienie…

We wtorek 22 stycznia odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy dla klas 1-3. W tym dniu sala gimnastyczna zmieniła się w Magiczną Krainę, do której zawitały wróżki, czarodzieje, księżniczki, elfy i inne barwne postacie ze świata bajek, komiksów i książek.

Panie ze szkolnej Świetlicy, pełniące rolę Wodzirejów, zachęcały dzieci do wspólnej zabawy i tanecznych korowodów. Nikomu nie pozwolono na nudę! Podczas balu odbyły się konkursy dla klas 1, 2, 3, w których uczniowie bardzo chętnie brali udział. Za wygraną w konkursach zwycięzcy otrzymywali atrakcyjne nagrody! W prowadzeniu balu bardzo pomogły zaangażowane wolontariuszki z klas 8, które m. in. uczyły dzieci tanecznych układów oraz pomagały im w konkursach. Dodatkową atrakcją Balu była filmowa „ścianka”, na tle której dzieci pozowały do zdjęć niczym filmowe gwiazdy!

Bardzo szybko upłynął wspaniały czas Karnawałowego Balu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę!

Więcej zdjęć w GALERII.