Bal ósmoklasistów – niezapomniane wspomnienia! ✨

W piątkowe popołudnie 14 czerwca 2024r. odbył się wymarzony bal ósmoklasisty! Sala balowa lśniła w blasku pięciu tysięcy balonów, a parkiet wypełnił się wirującymi parami. Dziewczęta zachwycały w przepięknych sukniach, a chłopcy prezentowali się elegancko w świątecznych garniturach. Bal ósmoklasistów w naszej szkole rozpoczął się od majestatycznego poloneza. Uczniowie z dumą kroczyli po parkiecie, tworząc barwny korowód. Piękna choreografia i uroczysta muzyka nadały temu momentowi wyjątkowy charakter.

Wszyscy z zapartym tchem obserwowali ten wyjątkowy taniec, będący symbolem dorastania i pożegnania z dzieciństwem.

Polonez był nie tylko perfekcyjnie wykonanym układem tanecznym, ale przede wszystkim pięknym widowiskiem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników balu. To był prawdziwie magiczny początek niezapomnianego wieczoru.

Było wiele wzruszeń i radości. Nie brakowało łez w oku rodziców i nauczycieli.

Ten bal był nie tylko pożegnaniem z podstawówką, ale i pięknym początkiem nowej drogi, jaką jest szkoła średnia.

Skip to content