BAL KARNAWAŁOWY

W poniedziałek 30 stycznia odbył się bal karnawałowy ,,W świecie bajek” dla dzieci klas 1-3. W zorganizowanym balu karnawałowym dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach, konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.
Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Cały bal karnawałowy przebiegał w miłej ,serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy bardzo za piękna dekoracje Pani Eli Skudlarskiej kierownik świetlicy, Pani Honoracie Szmurło, p. Agacie Bartczak-Kosowskiej, p. Ilonie Schiele, Panu Tomaszowi Janeckiemu oraz wychowawczyniom ze świetlicy.
Dziękujemy również rodzicom w zaangażowanie w przygotowaniu strojów dla dzieci na bal.
Ewa Sucharska
Jola Kolera