Bal Karnawałowy dla klas 1-3

We wtorek 22.01.2019 odbył się Bal Karnawałowy dla klas 1-3. W tym dnu sala gimnastyczna zamieniła się w magiczną krainę, pełną wróżek, czarodziejów, szeryfów, kotków, piesków i innych barwnych postaci ze świata bajek i książek.

Prowadzące od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci i nauczycieli do wspólnej zabawy i tanecznych korowodów. Nikomu nie pozwoliły się nudzić! Podczas imprezy odbyły się konkursy dla klas 1, 2 i 3, w których uczniowie chętnie brali udział. Reprezentanci każdej z klas wykonywali różnorodne zadania, a za wytrwałą pracę zdobywali atrakcyjne nagrody. Uczniowie uczyli się układów tanecznych przygotowanych przez wolontariuszki- uczennice klas 8. Warto wspomnieć, iż dzieci miały niezwykłą przyjemność pozować do zdjęć przy specjalnie przygotowanej ściance, niczym gwiazdy filmów! Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, a tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął szybko.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych karnawałowych strojów!

Skip to content