Akcja charytatywna klasy VI a

sp94-warszawa_akcja-charytaywna-kl6a_2

W dniach 18 – 21 października uczniowie klasy VI a prowadzili charytatywny kiermasz ciast. Organizacją przedsięwzięcia zajęli się uczniowie:  Konrad Łyczkowski,  Kacper Goliszek, Mateusz  Walerzak, Wiktoror Chodań, Zofia Skotak, Adam Borys,  Adam Jędrusik, Julian Dąbrowski, Ela Świderska, Oliwia Bereza, Emila Janowiecka, Iga Gołdyn, Antonina  Wąsowicz, Mateusz  Sobiech¸ Amelia Senkowska, Kinga  Kołodziejczyk,  Marta  Langa, Anna Hansdorfer i Alicja Grodecka.

Kawiarenka przyciągnęła tłumy, dzięki czemu udało się zebrać ponad 700 zł. Fundusze zostaną przekazane szkole w Jęczmieniszkach (Litwa).

Akcja była koordynowana przez opiekunkę Samorządu Uczniowskiego p. Annę Koszewską i wychowawcę klasy, p. Martę Wróblewską. W ramach nagrody za zaangażowanie uczniowie klasy  wzięli udział w nietypowych zajęciach z wychowawcą, na których mogli poczuć radość z pomagania innym i… przebrać się w zabawny kostium teatralny.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą kawiarenkę, a zwłaszcza rodzicom i uczniom, dzięki którym mogła ona przynieść tak owocne polony.

sp94-warszawa_akcja-charytatywna-kl6a_1 sp94-warszawa_akcja-charytatywna-kl6a_3

Skip to content