Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Ahoj! Jak se máš? – rozmowa przez Skype z uczniami z Czech

W środę 13. marca 2019r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję porozmawiać on-line z uczniami z czeskiej szkoły w Zruč nad Sázavou, gdzie obecnie znajdują się nasi nauczyciele: Pani Malwina Gnat i Pan Hubert Makaruk. Ich wyjazd odbywa się w ramach realizowanego w naszej szkole projektu PO WER Erasmus+.

Rozmowa odbyła się w języka angielskim, przy użyciu programu Skype. Uczniowie zadawali sobie nawzajem pytania dotyczące swoich państw, nauki, szkoły, zwyczajów i tradycji. Było to ciekawe doświadczenie dla uczniów z obu szkół.

Więcej informacji na blogu projektu.

Więcej zdjęć w GALERII.

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme