Wizyta przedszkolaków

W dniach 27, 29  marca i 1 kwietnia przedszkolaki przybyły z wizytą do naszej szkoły.

Celem wizyty było bliższe poznanie szkoły m.in. zwiedzanie sal lekcyjnych, biblioteki, szatni, stołówki, a także małej i dużej sali gimnastycznej.

Niektóre dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły, było to dla nich nie lada przeżycie – duży budynek, dużo dzieci, szkolna ławka, dzwonek na przerwę.

Przedszkolaki miały możliwość wzięcia udziału w przygotowanych dla nich zajęciach dydaktycznych, na których odpowiadały na pytania, rozwiązywały zagadki oraz wykonywały zakładki do książek. Przedszkolaki zostały miło przyjęte przez uczniów, naszej szkoły wiosenną piosenką o bocianach.

Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi przedszkolakami oraz rodzicami.