4c i 4e w Nibylandii

Do krainy wiecznego dzieciństwa, marzeń i wyobraźni – trafiają doń dzieci,

które posiadają wiarę, wyobraźnię Piotrusia.

Nibylandia jest stanem radości, latanie stanem ducha, a Piotruś Pan- każdym z nas.

J.J. Połoński.

 

Dnia 9 grudnia uczniowie klasy 4c i 4e udali się na wycieczkę do Teatru Capitol na przedstawienie teatralne „Przygody Piotrusia Pana”. Przedstawienie wywarło na nas niesamowite wrażenie. Bardzo podobała nam się gra aktorów znanych z popularnych seriali telewizyjnych „Klan” czy „Ojciec Mateusz”.  Miłym zaskoczeniem było dla nas to, że aktorzy potrafili odegrać role w przedstawieniu dla dzieci.
Po zakończeniu spektaklu czekała na nas słodka  niespodzianka – wizyta św. Mikołaja.
Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie dla uczniów klasy 4c i 4e tak wspaniałej wycieczki.
Wychowawcy wraz z wychowankami
Piotrus Pan 1 Piotrus Pan 2
Skip to content