WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

W dniach 05. i 07.10.2022r mieliśmy zaszczyt odebrania nagród za wyniki sportowe naszej szkoły. Uzyskaliśmy 1 miejsce w dzielnicy Włochy  w kategorii dzieci oraz 3 miejsce w kategorii młodzieżowej. Temu sukcesowi zawdzięczamy dofinansowanie do zakupu sprzętu sportowego w wysokości 2 000zł.

07.10.2022r. podczas uroczystej gali Warszawskiej Olimpiady Młodzieży z rąk wiceprezydent Warszawy pani Renaty Kaznowskiej odebraliśmy puchar za zdobycie 4 miejsca wśród wszystkich stołecznych szkół podstawowych. Ten sukces przyniósł również dofinansowanie do sprzętu sportowego w łącznej kwocie 4 000 zł

Z przyjemnością informujemy, że podczas tego ostatniego wydarzenia nasz nauczyciel wychowania fizycznego pan Grzegorz Styczyński otrzymał od Ministra Sportu brązową odznakę Zasłużonego dla sportu.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym sportowcom, którzy startowali w zawodach i rozgrywkach uzyskanego trofeum, a Panu Grzegorzowi otrzymanego wyróżnienia.