Dnia 22września 2022 roku pożegnaliśmy lato. Do tego faktu przygotowaliśmy się starannie. Pani Małgorzata Jarnutowska i p. Renata Komajda przeprowadziły konkurs plastyczny pt. ” Letnie widoki”. Wszystkie grupy świetlicowe pod okiem wychowawców ćwiczyły piosenki o tematyce letniej, a także wykonywały elementy dekoracji na pożegnanie lata. Powstały słoneczniki, latawce, wiatraki. Pani Sylwia Piwowarczyk i Pani Bożena Kierzkowska przy współpracy z wychowawcami grup świetlicowych przygotowały program przebiegu „Pożegnania lata”. O godzinie 13.30 zebraliśmy się przed budynkiem szkoły. Jako pierwszy element był taniec Belgijki w wykonaniu uczniów starszych klas. Swoich sił w tańcu spróbowały też dzieci ze świetlicy. Na nasze spotkanie przybyły dwie pory roku – Lato i Jesień. Lato przekazało Jesieni kosz pełen jabłek. Głównym elementem pożegnania lata był przegląd piosenki letniej. Słowami piosenki „Żegnaj lato na rok” zakończyliśmy nasze spotkanie. Ogromną niespodzianką i zaskoczeniem dla wszystkich był klucz odlatujących żurawi. To był wspaniały czas.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc .

Kierownik świetlicy – Elżbieta Skudlarska