Dnia 8 maja 2026r. klasa 1c I 3b wzięły udział w warsztatach w MAL-u dzielnicy Włochy zorganizowanych w ramach kampanii „Pociąg do szacunku”.
Warsztaty dotyczyły budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku oraz empatii do drugiej osoby. Dzieci nauczyły się rozpoznawania, czym jest szacunek wobec siebie i innych.
Był to bardzo wartościowy czas!














