W dniach 17 i 18 marca 2026r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. Brzydkie kaczątko przygotowane przez uczniów klasy 2d. Dzieci z dużym zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, prezentując piękną grę aktorską, stroje oraz dekoracje.
Występ spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności – zarówno dzieci z Przedszkola nr 71, SP nr 94 jak i dorosłych – nauczycieli i rodziców – został nagrodzony gromkimi brawami. Przedstawienie przypomniało wszystkim ważne wartości, takie jak akceptacja, życzliwość i wiara w siebie.







