Turniej szachowy

W dniu 9.04.2015 został przeprowadzany dzielnicowy etap rozgrywek warszawskiego, międzyszkolnego turnieju szachowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II c – 6 osobowa drużyna. Umiejętności, które opanowali po niespełna 2-letniej nauce gry w szachy pod nadzorem nauczycielek Joanny Wieczorkiewicz i Magdaleny Jaracz , zaowocowały I-szym miejscem wśród drużyn reprezentujących naszą dzielnicę.Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji pani Katarzyna Świtalska osobiście wręczyła uczniom nagrody, pogratulowała wyników i życzyła dalszych sukcesów.

My również życzymy młodym szachistom dalszych sukcesów w zgłębianiu tajników tej fascynującej gry a wszystkich chętnych zapraszam do „wędrówek po szachowej krainie”.