Osiągnięcia – Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Osiągnięcia

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

Wyniki ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego OLIMPUSEK

 

Laureatami sesji wiosennej ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego OLIMPUSEK zostali: 

Wiktor Młodawski z kl.3e – zajął 4. miejsce

Piotr Beczka z kl.3i – zajął 15. miejsce

 

 

Wyniki Dzielnicowego Konkursu „ English is our future”

 

w kategorii klas 5 drugie miejsce: Amelia Tarnowska 5b i Łukasz Ptaszyński 5a
w kategorii klas 6 pierwsze miejsce: Piotr Kwiecień 6e
w kategorii klas 7 pierwsze miejsce: Patrycja Lipczyńska 7b i Mateusz Walerzak 7a

 

 

Wyniki Konkursu Pięknego Czytania w klasach 1-3

Kl.1

1 miejsce: Jakub Malec kl.1b, Ewa Szafran kl.1c

2 miejsce: Nikodem Główka kl.1c

3 miejsce: Lena Plichta kl.1a, Jakub Kłobukowski kl.1b

Kl.2

1 miejsce: Julia Chromińska kl.2e

2 miejsce: Natalia Wysocka kl.2c

3 miejsce: Małgorzata Sadowska kl.2e

Wyróżnienie: Szymon Ćwikliński kl.2a

Kl.3

1 miejsce: Eliza Pietrzak kl.3h, Franciszek Baworowski kl.3g

2 miejsce: Filip Galanty kl.3c

3 miejsce: Lena Bentlewska kl.3j, Joanna Kuźmińska kl.3e

Wyróżnienie: Kamila Zembol kl.3c

 

Laureaci Szkolnej Olimpiady Matematycznej dla uczniów klas 2

 
I miejsce
Aleksandra Ziemniak kl.2a
Szymon Ćwikliński kl.2a
 
II miejsce
Aleksander Suliński kl.2e
Michał Kaźmierczak kl. 2d
Agnieszka Cao Bao Nga kl.2b
 
III miejsce
Jan Retajczyk kl.2a
Valeriia Pavlova kl.2a
Weronika Szczerbaczuk kl.2d
Julia Półtorak kl. 2d
 
Wyróżnienie
Gabriela Zgorzelska kl.2c
Adam Poprawa kl. 2c
Wiktor Kalinowski kl. 2c
 

Laureaci Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas 2

 
I miejsce
Natalia Wysocka kl.2c
Kinga Szczurek kl. 2d
 
II miejsce
Aleksandra Ziemniak kl. 2a
Julia Półtorak kl. 2d
 
 

Wyniki szkolnego konkursu „Parki Narodowe Polski”

 

I miejsce – Marta Gąsieniec, klasa 6d

II miejsce – Kacper Główka, klasa 6b

III miejsce – Zofia Szczepaniuk, klasa 5a i Maksymilian Markieta, klasa 6c

 

 

Wyniki II Warszawskiego Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego

„Young Explorers”

 

I miejsce – Mateusz Walerzak, klasa 7a
wyróżnienie – Kinga Kołodziejczyk, klasa 7a

 

 

Wyniki konkursu dla klas 4

o patronie naszej szkoły Marszałku Józefie Piłsudskim

 

miejsce I – Adam Krzysik, klasa 4b

miejsce II – Maria Kwasiborska, klasa 4g

miejsce III – Lidia Krajewska, klasa 4i

 

 

Laureaci szkolnych konkursów z okazji 100-rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

 

Laureaci konkursu plastycznego „Piękna nasza Polska cała”  

Klasa 3c

Aleksander Dedek

Maksymilian Lutostański

Ava Pietrzak

Iga Wojewódzka

Mikołaj Walerzak

Klasa 3g

Jan Grupa

Stefania Jabłońska

Maksymilian Salata

Maksymilian Ściślak

Aleksandra Wrotek

Klasa 5c

Maksymilian Pawlak

Maksymilian Pykało

Wiktor Śliwa

Szymon Walerzak

Klasa 5e

Zofia Szczepanik

Klasa 6c

Maksymilian Langiel

Hanna Tran

Klasa 7f

Martyna Fita

Kamila Kustosik

 

Laureaci konkursu „Folder turystyczny – Piękna nasza Polska cała”

 Klasa 1a

Lena Kopeć

Klasa 2d

Sebastian Skrzeczkowska

Klasa 3c

Kamila Zembol

 

Laureaci konkursu literackiego – „Wiersze dla Niepodległej”

Klasa 3c

Wiktoria Barszcz

Remigiusz Ćwik

Zofia Grzelińska

Zofia Hałaś

OliwierJaniga

Karina Pawlina

Ava Pietrzak

Mikołaj Walerzak

Weronika Warczyk

Kamila Zembol

Klasa 3f

Oskar Moskalski

Klasa 4g

Olga Młot-Kaźmirowicz

Klasa 6d

Jan Jarecki

Wiktor Jasiński

Tymoteusz Młot-Kaźmirowicz

Jakub Szarkowski

 

 II WARSZAWSKI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

“Young Explorers

– wyniki etapu szkolnego

klasy 5-6

Piotr Kwiecień 6e
Adam Piątek 6d
Dominika Szczurek 6e
 

klasy 7

Patrycja Łapińska 7b
Mateusz Walerzak 7a

Kinga Kołodziejczyk 7a

 

Etap II (finał) konkursu odbędzie się w dniu 18.05.2018r.o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im 7 PP AK „Garłuch” przy ul. Malowniczej 31 w Warszawie.
Finał obejmuje część ustną – prezentacja wcześniej przygotowanego projektu na wybrany temat zakresu wiadomości o Australii. Prezentacja powinna trwać od 3 do 7 minut.

 

Wyniki 41. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

III miejsce w kategorii klas 0-3 –  Blanka Budzyńska z klasy 1b

 

 

Wyniki Warszawskiego Konkursu Matematycznego

dla uczniów klas III

Mała Olimpiada Matematyczna 2018r.

 

I miejsce – Piotr Pęczkowski kl. 3j

II miejsce – Emil Tomaszewski kl. 3k

III miejsce – Ewa Mackiewicz kl. 3e

 

Dzielnicowy Konkurs „ English is our future” – wyniki II etapu

 

20 marca w SP nr 88 im. Gabriela Narutowicza odbył się II etap Konkursu Dzielnicowego z Języka Angielskiego „ is our future”. Do finału dostali się:

klasy 5

Emil Sauer
Łukasz Ptaszyński
Amelia Tarnowska

klasy 6

Jan Jarecki
Jakub Skrzypek
Piotr Kwiecień

klasy 7

Patrycja Lipczyńska
Michał Dryl
Mateusz Walerzak
Robert Zarzycki

 

 

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

  „New York, New York”

I miejsce – Adam Krzysik 4b

Wyróżnienie – Katarzyna Pawlak 4d

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Mitologicznego

 

miejsce III – Maria Kwasiborska, klasa 4g

miejsce II- Maja Dominowska, klasa 5b

miejsce I – Amelia Tarnowska, klasa 5b

 

 

Wyniki ogólnopolskiego konkursu polonistycznego GALILEO

 

1 marca 2018 r. chętni uczniowie kl. 4-7 przystąpili do ogólnopolskiego konkursu polonistycznego GALILEO.

Oto wyniki uczniów naszej szkoły.

 

 

Wyniki konkursu kuratoryjnego z historii

 

Laureaci Konkursu Historycznego Kuratoryjnego:

Igor Nowik kl.7a

Mateusz Walerzak kl.7a

Antoni Zwolicki kl.7e

Weronika Tokarska kl.5e

 
 

 Dzielnicowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 
Drużyna z klasy 7a w składzie: Iga Gołdyn, Kinga Kołodziejczyk, Mateusz Walerzak i Adam Jędrusik zdobyła I miejsce.  

 

 

 FINALIŚCI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA KLAS 3

„Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”

 

Do FINAŁU Konkursu Ortograficznego „Z ortografią za pan brat” zakwalifikowali się z naszej szkoły następujący uczniowie:

I miejsce – Piotr Beczka  kl. 3i

I miejsce – Weronika Konarzewska kl. 3e

II miejsce – Dawid Gruszka kl. 3b

II miejsce – Ignacy Bobinkl. 3k

III miejsce – Hanna Mioduszewskakl.3k

 

Etap IV konkursu (miejski) odbędzie się 10 maja 2018 r. o godz. 9.30w SP nr 217 w Rembertowie przy  ul. I. Paderewskiego 45.

 

 

Finaliści Małej Olimpiady Matematycznej klas 3

 

Do FINAŁU Małej Olimpiady Matematycznej, z naszej szkoły, zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Ewa Mackiewicz kl. 3e

Emil Tomaszewski kl. 3k

Piotr Pęczkowski kl. 3j

 

 

Wyniki VI Konkursu Recytatorskiego „Mówidło”

 

Nagrody w konkursie zdobyły nasze uczennice:

  • Aleksandra Zabielska  z kl. 7b i Marta Gąsieniec  z kl. 6d w kategorii recytacji
  • Zofia Skotak z kl. 7a w kategorii teatr jednego aktora
  • Adrianna Karasińska z kl. 6a  w kategorii wokalnej  zatytułowanej „Polskie drogi”.

Dodatkowo Marta Gąsieniec została wyróżniona w kategorii poezji śpiewanej.

 

 

Wyniki I etapu (szkolnego) Małej Olimpiady Matematycznej klas 3

 

Do etapu dzielnicowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Gabriel Leszczyński 3i,

Ewa Mackiewicz 3e,

Agnieszka Wodnicka 3f,

Piotr Pęczkowski 3j,

Emil Tomaszewski 3k.

 

 

Wyniki I etapu (szkolnego) konkursu „New Jork, New Jork”

Do II etapu konkursu zakwalifikowali się:
1. Katarzyna Pawlak 4d
2. Adam Krzysik 4b 

 

 

Wyniki dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego

„Warszawska Syrenka”

 

W kategorii wiekowej uczniowie klas 0 – 3

Wyróżnienie  – Mateusz Chmielewiec

Miejsce II – Barbara Kowalczyk

Miejsce I – Blanka Budzyńska

 W kategorii wiekowej uczniowie klas 4 – 6

 Wyróżnienie – Paulina Gorczyca

 Miejsce II –   Amelia Tarnowska

W kategorii wiekowej uczniowie klas VII i klas gimnazjalnych

Wyróżnienia: Zofia Skotak, Kinga Kołodziejczyk, Patrycja Lipczyńska

Miejsce III – Aleksandra Zabielska

 

Naszą dzielnicę w Finale 41. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka w kategorii wiekowej uczniowie klas 0 – 3 będzie reprezentować Blanka Budzyńska.

 

 

 

Wyniki szkolnego etapu

Konkursu Lingwistycznego z Języka Angielskiego

 

Do wojewódzkiego etapu konkursu zakwalifikował się Maksymilian Langer z klasy 6c.

 

 

Wyniki szkolnych eliminacji do Konkursu Recytatorskiego

„Warszawska Syrenka” dla klas 4 – 6 i klasy 7

 

Szkolne przesłuchania odbyły się 10 stycznia 2018 r. Komisja konkursowa po przesłuchaniu 33 recytatorów wyłoniła 6 laureatów z klas 4-6 oraz 5 laureatów z klas 7.

Laureaci będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu w dn. 12 lutego w Domu Kultury Włochy to:

 

Z klas 4-6:

Marta Gąsieniec (kl. 6d)

Paulina Gorczyca (kl. 6c)

Oliwia Lewandowska (kl. 5c)

Maksymilian Pawlak (kl. 5c)

Amelia Tarnowska (kl. 5b)

Maria Wysocka (kl. 6e)

 

Z klas 7:

Alicja Grodecka (7a)

Kinga Kołodziejczyk (7a)

Patrycja Lipczyńska (kl. 7b)

Zosia Skotak (kl. 7a)

Magda Witkowska (kl. 7a)

Oliwia Wysocka (kl. 7e)

Aleksandra Zabielska (kl. 7b)

Nazwiska laureatów podano w kolejności alfabetycznej.

 

 

 

Wyniki finału Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

„Na skrzydłach słowa”

 

Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Na skrzydłach Słowa” odbył się 10 stycznia 2018 r. Komisja konkursowa po przesłuchaniu recytatorów wyłoniła laureatów i przyznała wyróżnienia na poziomach klas.

 

Klasy 4:

I miejsce – Weronika Jabłońska (kl. 4f)

II miejsce – Pola Kata (kl. 4f)

Wyróżnienia – Julia Lelis (kl. 4f), Karla Dąbrowska (kl. 4f)

 

Klasy 5:

I miejsce – Oliwia Lewandowska (kl. 5c)

II miejsce – Amelia Tarnowska (kl. 5b)

III miejsce – Wiktoria Lewczuk (kl. 5c), Hania Kukwa (kl. 5a)

Wyróżnienia – Karol Pęczkowski (kl. 5a), Maja Dominowska (kl. 5b), Pola Bentlewska (kl. 5a)

 

Klasy 6:

I miejsce – Paulina Gorczyca (kl. 6c)

II miejsce – Maria Wysocka (kl. 6e)

III miejsce – Piotr Kwiecień (kl. 6e)

Wyróżnienie – Helena Mróz (kl. 6e)

 

Klasy 7:

I miejsce – Oliwia Wysocka (kl. 7e), Aleksandra Zabielska (kl. 7b)

II miejsce – Magda Witkowska (kl. 7a)

III miejsce – Patrycja Lipczyńska (kl. 7b)

Wyróżnienie – Zosia Skotak (kl. 7a)

 

 

 

Wyniki szkolnych eliminacji do Konkursu Recytatorskiego

„Warszawska Syrenka” dla klas 1-3

 

W wyniku szkolnych eliminacji do konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla uczniów klas 1– 3, które odbyły się 9.01.2018 do etapu dzielnicowego zostały zakwalifikowane następujące osoby:

  1. Blanka Budzyńska– kl. 1b
  2. Agnieszka Wodnicka – kl. 3f
  3. Barbara Kowalczyk – kl. 3g
  4. Maciej Figarski – kl. 1b
  5. Mateusz Chmielewiec – kl. 3f
  6. Franciszek Baworowski – kl. 3g

 

Przesłuchania II etapu odbędą się 12.02.2018 o godz. 9.00 w DK „Włochy” przy ul. Bolesława Chrobrego 27.

Wszystkim 43 uczestnikom serdecznie gratulujemy świetnego przygotowania do konkursu.

 

 

Szkolny konkurs ekologiczny na hasło i plakat

„Dlaczego i jak oszczędzać wodę”

dla klas 7

 

W konkursie wzięli udział uczniowie klas: 7b, 7d, 7e, i 7 f.

I miejsce – Krzysztof Gumiński 7d

II miejsce – Szymon Chmielewski 7b

III miejsce – Wioletta Wójkowska 7e

Wyróżnienie – Patryk Mąkosa 7d

 

 

XIV Mazowiecki Konkurs Savoir Vivre „Obycie umila życie”

 

W kategorii szkół podstawowych naszą szkołę reprezentowały:

Teresa Dutkiewicz – 6c, Karolina Pawłowska – 6c, Paulina Gorczyca – 6c, Zuzanna Retajczyk – 6a, Hanna Wojciechowska – 6e.

Zespół zdobył 1 miejsce.

 

W kategorii klas 7. i gimnazjów naszą szkołę reprezentowali:

Aleksandra Zabielska – 7b, Julia Spiridis – 7b, Martyna Fita – 7f, Mateusz Tomaszewski – 7b, Konrad Rynkiewicz – 7b.

Zespół zdobył 3 miejsce.

 

W dodatkowym konkursie na wizerunek kibica nagrodę otrzymała:

Adrianna Karasińska – 6a.

 

 

KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY MKO

 

ANTONI ZWOLICKI uczeń klasy 7e zakwalifikował się do etapu rejonowego.

 

 

Wyniki I etapu Olimpiad z języka angielskiego

 

 Do II etapu zakwalifikowały się następujący uczniowie:

 Klasy II-III:                  Wiktor Młodawski kl 3e

 Klasy IV-V:                 Mikołaj Cichecki kl 5a

                                   Łukasz Ptaszyński kl 5a

 Klasy VI-VII:               Amelia Senkowska kl 7a

 

 

Finał programu Mam Talent

 

Julia Galanty z klasy 6e i Zuzanna Skobejko z klasy 5b są tancerkami zespołu Luzik 1, który 2 grudnia walczył o zwycięstwo w finale Mam Talent.

 

 

 

Konkurs plastyczny „Zakręceni w przestrzeni”

 
Podczas drugiej edycji konkursu plastycznego „Zakręceni w przestrzeni”, uczeń klasy 6c – Maksymilian Markieta został nagrodzony dyplomem oraz zestawem klocków Lego.

 

 
 
 

 

 XV Konkurs Recytatorski „Usłysz, Panie, mój słowa”


 

 Literacka Gra Miejska

 

11 października uczniowie klas: 6b, 7a i 7d wzięli  udział  w  literackiej grze miejskiej zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. Miło nam poinformować, że nasi przedstawiciele z klasy 7a zajęli pierwsze miejsce, pokonując uczniów innych szkół warszawskich, w tym – młodzież gimnazjalną i licealną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny

w ramach III Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży

z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego

„Warszawo ma…”

Marta Gąsieniec 6d – Nagroda
Kacper Lepianko 4e – Wyróżnienie
Hanna Wrotek 4i – Wyróżnienie

 
 

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme