Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Osiągnięcia

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

Wyniki szkolnych eliminacji do Konkursu Recytatorskiego

„Warszawska Syrenka” dla klas 4 – 6 i klasy 7

 

Szkolne przesłuchania odbyły się 10 stycznia 2018 r. Komisja konkursowa po przesłuchaniu 33 recytatorów wyłoniła 6 laureatów z klas 4-6 oraz 5 laureatów z klas 7.

Laureaci będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu w dn. 12 lutego w Domu Kultury Włochy to:

 

Z klas 4-6:

Marta Gąsieniec (kl. 6d)

Paulina Gorczyca (kl. 6c)

Oliwia Lewandowska (kl. 5c)

Maksymilian Pawlak (kl. 5c)

Amelia Tarnowska (kl. 5b)

Maria Wysocka (kl. 6e)

 

Z klas 7:

Alicja Grodecka (7a)

Kinga Kołodziejczyk (7a)

Patrycja Lipczyńska (kl. 7b)

Zosia Skotak (kl. 7a)

Magda Witkowska (kl. 7a)

Oliwia Wysocka (kl. 7e)

Aleksandra Zabielska (kl. 7b)

 

Nazwiska laureatów podano w kolejności alfabetycznej.

Laureaci proszeni są o wypełnienie formularzy zgłoszeń do II etapu i dostarczenie ich  koordynatorek konkursu: p. Marty Wróblewskiej lub p. Anny Żydoń do piątku 12 stycznia. Wyniki eliminacji dzielnicowych poznamy 19 lutego.

 

 

Wyniki finału Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

„Na skrzydłach słowa”

 

Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Na skrzydłach Słowa” odbył się 10 stycznia 2018 r. Komisja konkursowa po przesłuchaniu recytatorów wyłoniła laureatów i przyznała wyróżnienia na poziomach klas.

 

Klasy 4:

Karla Dąbrowska (kl. 4f)

Weronika Jabłońska (kl. 4f)

Pola Kata (kl. 4f)

Julia Leis (kl. 4f)

 

Klasy 5:

Pola Bentlewska (kl. 5a)

Maja Dominowska (kl. 5b)

Hania Kukwa (kl. 5a)

Oliwia Lewandowska (kl. 5c)

Wiktoria Lewczuk (kl. 5c)

Karol Pęczkowski (kl. 5a)

Amelia Tarnowska (kl. 5b)

 

Klasy 6:

Paulina Gorczyca (kl. 6c)

Piotr Kwiecień (kl. 6e)

Helena Mróz (kl. 6e)

Maria Wysocka (kl. 6e)

 

Klasy 7:

Patrycja Lipczyńska (kl. 7b)

Zosia Skotak (kl. 7a)

Magda Witkowska (kl. 7a)

Oliwia Wysocka (kl. 7e)

Aleksandra Zabielska (kl. 7b)

 

Wyniki szkolnych eliminacji do Konkursu Recytatorskiego

„Warszawska Syrenka” dla klas 1-3

 

W wyniku szkolnych eliminacji do konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla uczniów klas 1– 3, które odbyły się 9.01.2018 do etapu dzielnicowego zostały zakwalifikowane następujące osoby:

  1. Blanka Budzyńska– kl. 1b
  2. Agnieszka Wodnicka – kl. 3f
  3. Barbara Kowalczyk – kl. 3g
  4. Maciej Figarski – kl. 1b
  5. Mateusz Chmielewiec – kl. 3f
  6. Franciszek Baworowski – kl. 3g

 

Przesłuchania II etapu odbędą się 12.02.2018 o godz. 9.00 w DK „Włochy” przy ul. Bolesława Chrobrego 27.

Wszystkim 43 uczestnikom serdecznie gratulujemy świetnego przygotowania do konkursu.

 

 

Szkolny konkurs ekologiczny na hasło i plakat

„Dlaczego i jak oszczędzać wodę”

dla klas 7

 

W konkursie wzięli udział uczniowie klas: 7b, 7d, 7e, i 7 f.

I miejsce – Krzysztof Gumiński 7d

II miejsce – Szymon Chmielewski 7b

III miejsce – Wioletta Wójkowska 7e

Wyróżnienie – Patryk Mąkosa 7d

 

 

XIV Mazowiecki Konkurs Savoir Vivre „Obycie umila życie”

 

W kategorii szkół podstawowych naszą szkołę reprezentowały:

Teresa Dutkiewicz – 6c, Karolina Pawłowska – 6c, Paulina Gorczyca – 6c, Zuzanna Retajczyk – 6a, Hanna Wojciechowska – 6e.

Zespół zdobył 1 miejsce.

 

W kategorii klas 7. i gimnazjów naszą szkołę reprezentowali:

Aleksandra Zabielska – 7b, Julia Spiridis – 7b, Martyna Fita – 7f, Mateusz Tomaszewski – 7b, Konrad Rynkiewicz – 7b.

Zespół zdobył 3 miejsce.

 

W dodatkowym konkursie na wizerunek kibica nagrodę otrzymała:

Adrianna Karasińska – 6a.

 

 

KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY MKO

 

ANTONI ZWOLICKI uczeń klasy 7e zakwalifikował się do etapu rejonowego.

 

 

Wyniki I etapu Olimpiad z języka angielskiego

 

 Do II etapu zakwalifikowały się następujący uczniowie:

 Klasy II-III:                  Wiktor Młodawski kl 3e

 Klasy IV-V:                 Mikołaj Cichecki kl 5a

                                   Łukasz Ptaszyński kl 5a

 Klasy VI-VII:               Amelia Senkowska kl 7a

 

 

Finał programu Mam Talent

 

Julia Galanty z klasy 6e i Zuzanna Skobejko z klasy 5b są tancerkami zespołu Luzik 1, który 2 grudnia walczył o zwycięstwo w finale Mam Talent.

 

 

 

Konkurs plastyczny „Zakręceni w przestrzeni”

 
Podczas drugiej edycji konkursu plastycznego „Zakręceni w przestrzeni”, uczeń klasy 6c – Maksymilian Markieta został nagrodzony dyplomem oraz zestawem klocków Lego.

 

 
 
 

 

 XV Konkurs Recytatorski „Usłysz, Panie, mój słowa”


 

 Literacka Gra Miejska

 

11 października uczniowie klas: 6b, 7a i 7d wzięli  udział  w  literackiej grze miejskiej zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. Miło nam poinformować, że nasi przedstawiciele z klasy 7a zajęli pierwsze miejsce, pokonując uczniów innych szkół warszawskich, w tym – młodzież gimnazjalną i licealną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny

w ramach III Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży

z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego

„Warszawo ma…”

Marta Gąsieniec 6d – Nagroda
Kacper Lepianko 4e – Wyróżnienie
Hanna Wrotek 4i – Wyróżnienie

 
 

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme