Żołnierze Wyklęci – Osamotnieni Herosi Partyzantki

W dniu 9 marca2016r. nasi uczniowie wzięli udział w rozdaniu nagród w dzielnicowym konkursie „Żołnierze Wyklęci – Osamotnieni Herosi Partyzantki”. Uroczystość odbyła się w zabytkowych piwnicach budynku przy ulicy Świerszcza 2 – willi Jasny Dom. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 95 uczestników. Miło nam poinformować, że wśród zdobywców nagród znaleźli się nasi uczniowie:

W kategorii szkół podstawowych klasy 4 – 6 – II miejsce zdobyła Zuzia Kochaniak, a wyróżnienie Ania Michalec.

W kategorii prac multimedialnych nagrody specjalne zdobyli uczniowie klasy 4d – Marta Gąsieniec, Kuba Szarkowski, Tymek Młot – Kaźmirowicz i Wiktor Jasiński.

W tej samej kategorii II miejsce uzyskali Antoni Zwolicki i Maciej Góral z klasy 5e, natomiast wyróżnienia przypadły: Kacprowi Rudzińskiemu, Szymonowi Toczyłowskiemu, Maciejowi Matuszewskiemu i Weronice Wadlewskiej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują voucher na mecz Legii Warszawa.

Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów w następnych konkursach!

Skip to content