Zielona szkoła „Jurajska przygoda” – klasy 3b i 3k

Dnia 4 czerwca klasa 3b i 3k wraz z wychowawczyniami pojechała na zieloną szkołę do Jury Krakowsko – Częstochowskiej. W czasie wycieczki zwiedzaliśmy zamki takie jak: zamek w Mirowie, zamek w Bobolicach oraz zamek w Ogrodzieńcu. Byliśmy w Muzeum Żywej Historii, w parku doświadczeń fizycznych, parku miniatur, Muzeum Dawnych Rzemiosł oraz odwiedziliśmy kamieniołomy, w których widzieliśmy skamieliny takie jak np. belemity lub amonity, a także odwiedziliśmy Muzeum w Starym Młynie oraz robiliśmy… pizzę! Oprócz zwiedzania mieliśmy zorganizowanych wiele innych atrakcji takich jak: zjazd na torze saneczkowych oraz przejażdżkę terenową gazikiem. Do szkoły wróciliśmy w środę 6 czerwca około godziny 19.00.

Każdy wrócił z tej wycieczki pełen radości i pozytywnych wspomnień. To była wspaniała wycieczka!

Uczniowie klasy 3b i  3k wraz z wychowawczyniami

 

Skip to content