Zajęcia integracyjne dla polskich i ukraińskich uczniów

W bieżącym roku szkolnym polskie placówki edukacyjne, w których razem z polskimi dziećmi uczą się również dzieci z Ukrainy, otrzymały z UNICEF pieniądze na zorganizowanie zajęć  pozwalających na lepszą integrację pomiędzy polskimi i ukraińskimi uczniami.

W naszej szkole uczy się wiele ukraińskich dzieci. Jako wychowawczynie klas w SP nr 94, w których również są ukraińscy uczniowie, zorganizowałyśmy w marcu wspólne wyjście integracyjne do pobliskiej kręgielni. Dzieci spędziły tu bardzo miły czas razem bawiąc się i lepiej poznając ze swoimi ukraińskimi kolegami i koleżankami, co widać na załączonych poniżej zdjęciach.

Życzymy miłego oglądania J

Elżbieta Pietrzyk, wychowawczyni kl 4e

i Magdalena Solecka, wychowawczyni kl 4b

Skip to content