„Z czterdziestego piętra świat wygląda inaczej”

03 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 2e wraz z wychowawczynią wybrali się na wycieczkę do hotelu Marriott.

Zachwytom nie było końca. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wspaniałe apartamenty, które oferuje swoim gościom hotel Marriott.  Dzieci najwięcej czasu poświęciły na zwiedzenie apartamentu prezydenckiego, który najbardziej przypadł im do gustu. Odbył się nawet specjalny koncert fortepianowy, w wykonaniu jednego z uczniów. Zapierający dech w piersiach okazał się widok na centrum Warszawy, który rozpościera się z apartamentu na czterdziestym piętrze.

Po opuszczeniu luksusowego apartamentu uczniowie zostali zapoznani z funkcjonowaniem obiektu oraz rodzajami usług świadczonych na terenie hotelu. Mogli zobaczyć zaplecze hotelowe, poznać zawody wykonywane przez pracowników hotelu. Uczniowie mogli dowiedzieć się, kto ze sławnych ludzi nocował w hotelu.Chłopców najbardziej zainteresowało pomieszczenie straży pożarnej, która czuwa nad bezpieczeństwem hotelu.  Przez chwilę mogli wczuć się w ten bardzo odpowiedzialny zawód spoglądając w nieokreśloną liczbę małych ekranów monitorujących cały hotel.

Na koniec uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie przy wspaniałej choince, która w głównym holu wita gości hotelu z całego świata.

Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że warto było zobaczyć taki obiekt, panorama z czterdziestego piętra na długo zostanie w ich pamięci.

   

Skip to content