XXXIX Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (BRD)

10 maja 2016 roku drużyna uczniów naszej szkoły w składzie:

  • Kinga Kołodziejczyk,
  • Gabrysia Zegan,
  • Adam Jędrusik,
  • Konrad Łyczkowski,
  • Iga Gołdyn,

wzięła udział w XXXIX Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 14w Warszawie,Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Nasi reprezentanci zdobyli czwarte miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych w Warszawie. Turniej składał się z czterech etapów. W pierwszym zawodnicy rozwiązywali testy, które sprawdzały ich wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego. Kolejny etap wymagał zaprezentowania wiedzy i umiejętności z dziedziny udzielania pierwszej pomocy. Ostatnim etapem konkursu było wykazanie się sprawną jazdą na rowerze podczas pokonywania toru przeszkód oraz poruszania się w miasteczku ruchu drogowego.

Skip to content