WARSZAWSKA ENERGIA III EDYCJA- ,,OD POZNANIA DO EKO-DZIAŁANIA”

W ramach posumowania całorocznej pracy działań w programie ,,Warszawska Energia – od poznania do Eko-działania” Koło Przyrodnicze z naszej szkoły uczestniczyło 30.05.2016r w Turnieju badaczy energii , który odbył się w Domu Kultury przy ulicy Łazienkowskiej oraz Miasteczku Przyrody przy ulicy Fabrycznej. Koło Przyrodnicze reprezentowały: Nikola Nowak kl.6d,Ania Michalec kl.6d, Zuzanna Sieńko kl.6d, Karolina Koboz kl.6d, Vu Linh Tra kl.6d, Hanna Jermakowicz kl.6b, Natalia Ostapiuk kl.6b, Alicja Jakubowska kl. 6b, Oliwia Lipiec kl.6b, Olga Lipska kl.6b. Drużyna dziewcząt z wielkim zaangażowaniem budowała auto przyszłości na paliwo wodorowe, a także świetnie poradziła sobie z przydzielonymi do wykonania zadaniami teoretycznymi. 05.06.2016r dziewczęta uczestniczyły

w ,, Warszawskim Dniu Energii” na Agrykoli na którym zaprezentowały model gazowni i wiele prac przygotowanych na zajęciach koła tj. quizy, krzyżówki, labirynty, kolorowanki- cieszyły się one dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży i dorosłych.

Skip to content