Uwaga uczniowie klas 5, 6 i 7!!! Akcja bicia rekordu!!!

 

Już 16 października w samo południe, będziemy bili rekord w przeprowadzaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej!

 

Dobra wiadomość jest taka, że każdy z Was może do nas dołączyć! Wystarczy, że do piątku (13.10) przyniesiecie do wychowawcy podpisaną przez rodziców zgodę na udostępnianie i przetwarzanie wizerunku przez WOŚP

Akcję bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje co roku w terminie Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca. Celem tego wydarzenia jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy! W zeszłym roku, podczas bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej było nas ponad 66 tysięcy, a jak będzie w tym?

Liczymy na Was!

 

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI ODBĘDZIE SIĘ 11 PAŹDZIERNIKA NA SALI GIMNASTYCZNEJ!

  • KLASY VII GODZ. 9.55
  • KLASY VI GODZ. 10.10
  • KLASY V GODZ. 10.25

 

Skip to content