UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Po dwóch miesiącach beztroski powróciliśmy pierwszego września do szkoły, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2022/2023. Wszyscy odświętnie ubrani, radośni, pełni zapału do nauki i pracy, wysłuchaliśmy słów Pani Dyrektor Małgorzaty Krasowskiej oraz Zastępcy Burmistrza dzielnicy Włochy Pana Sebastiana Pilińskiego. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych.

Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Wszystkim Uczniom życzymy, aby ten rok szkolny wypełniała radość odkrywania i doświadczania świata. Wyznaczajcie sobie nowe cele i pracujcie na miarę swoich sił i możliwości!

Wszystkim Pracownikom naszej szkoły życzymy energii i motywacji do pracy, Rodzicom uciechy i dumy z osiągnięć dzieci. Niech szkoła będzie miejscem, w którym lubią przebywać, gdzie odnajdują przyjaciół.

Skip to content