Szóstoklasiści w Teatrze Buffo

16 listopada uczniowie klas VI a, VI b i VI e wybrali się do Teatru Buffo  na spektakl teatralny „Szatan z VII klasy”. Adaptację lektury Kornela Makuszyńskiego  zaprezentowali goszczący w stolicy artyści z Teatru Kameralnego w Lublinie.

Sztuka pozwoliła inaczej spojrzeć na szkolną  lekturę. Szóstoklasiści chętnie wymieniali się wyrażeniami estetycznymi, wchodząc w rolę prawdziwych  recenzentów. Uczniom klasy VI a udało się  wykonać  pamiątkową fotografię z odtwórcami ról Adama Cisowskiego i Staszka Burskiego.

Część uczestników zainteresowała także informacja o castingu do musicali „Piotruś Pan” skierowana do dzieci w wieku 7 – 12 lat.  Jeśli i Ty chciałbyś spróbować swoich sił,  zapoznaj się ze szczegółami na stronie internetowej Teatru Buffo. Powodzenia!

studio-buffo_1

Skip to content