ŚWIETLICOWY TURNIEJ W ZBIJAKA

W ciągu najbliższych tygodniach w naszej szkole zostanie rozegrany turniej w zbijaka dla klas I-III.

Drużyny 6-cio osobowe wraz z nazwą prosimy zgłaszać do wychowawców świetlicy. Jeden uczeń może reprezentować jedną reprezentację. Klasa może wystawić kilka drużyn, które mogą, ale nie muszą być koedukacyjne. 

Meczę będą rozgrywane we wtorki w godz. 14:15-15:00, środy 11:45-12:30 oraz w czwartki 11:45-12:30 w sali nr 8.

Podczas turnieju zostaną wyłonieni mistrzowie klas pierwszych ,drugich oraz trzecich. Mecze będą rozgrywane do 2 zwycięstw piłką gąbkową. Organizatorami turnieju są p. Kasia Tarczyńska oraz p. Marcin Kaźmierczak. Na zgłoszenia drużyn do turnieju czekamy do 20.04.2018 w sali 31 lub 36. Regulamin turnieju może ulec zmianie, w zależności od ilości zespołów. Podczas rozgrywek obowiązuje strój sportowy.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Skip to content