Świąteczne warsztaty klasy 4e

Dnia 16 grudnia dzięki zaangażowaniu rodziców klasy 4e uczniowie wzięli udział w świątecznych warsztatach artystycznych. Zajęcia prowadzone były przez przedstawicieli firmy Floart.eu. Pracownię tę cechują trzy obszary działania:
– florystyczny
– artystyczny
– florystyczno-artystyczny
Nasza klasa skierowała podczas spotkania uwagę na obszar florystyczny, w którym pod okiem specjalisty wykonywano stroiki świąteczne z gotowych elementów, oraz przestrzenne bombki w środku z makietą zamku.Z wielkim zaangażowaniem wykonywaliśmy naszą pracę – bombkę, która była związana z zadaniem projektowym „Na zamku dawniej i dziś – tu mieszkali nie tylko królowie”.
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszej galerii zdjęć https://goo.gl/photos/cWVo3RY36QG8fb2w9
To wielka przyjemność dla wychowawcy mieć przy boku tak kreatywnych rodziców, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich pociech.
Dziękuję – Katarzyna Strzelczyk wychowawczyni kl. 4e
Skip to content