Spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem

13 stycznia uczniowie klas czwartych uczestniczyli w spotkaniu z autorem powieści dla dzieci i młodzieży Rafałem Witkiem.

Laureat konkursu im. Astrid Lindgren (2013) i  zdobywca ogólnopolskiej nagrody literackiej im. Kornela Makuszyńskiego (2015) nie tylko opowiedział dzieciom o swej twórczości, ale także zachęcił do twórczych wielu zabaw. Dzięki aktywnemu udziałowi czwartoklasistów w spotkaniu dowiedzieliśmy się m.in, że  przygoda pisarza  z literaturą zaczęła się, gdy… w podstawówce napisał wiersz o wiośnie na szkolną gazetkę. Uczniowie zakupili książki prozaika i wykonali wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie zostało zorganizowane przez przedstawicieli Rady Rodziców. Serdecznie dziękujemy!

SP94 Warszawa_Rafał Witek_01

Zapraszamy do zapoznania się z pozostały zdjęciami ze spotkań w naszej GALERII.

Skip to content