SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARCINEM PAŁASZEM

zdjrcie-1-marcin-pa-asz-fot-tymoteusz-lekler

 

Z  inicjatywy Rady Rodziców są organizowane corocznie spotkania z autorami.

9 listopada odwiedził naszą szkołą pan Marcin Pałasz i spotkał się z naszymi trzecioklasistami.

Prezentujemy relacje autora po spotkaniu:

„Po raz drugi już miałem przyjemność gościć w Szkole Podstawowej nr 94 na spotkaniach z młodymi Czytelnikami. Tym razem byli to uczniowie klas trzecich. Wszystkie spotkania przebiegły w miłej, kameralnej atmosferze, co Autorowi zawsze daje niepowtarzalny komfort nawiązania kontaktu niemal ze wszystkimi – a było warto! Okazało się, że uczniowie znali już moje powieści i z niecierpliwością czekali na możliwość spytania o interesujące ich szczegóły z akcji książek. Szczególnie intrygowała ich seria opowieści o psie Elfie. Z uwagą słuchali opowieści o historii powstania każdej z nich, żywo uczestniczyli w dyskusji, a na niektóre anegdoty reagowali wybuchami żywiołowego śmiechu. Nie zabrakło też licznych pytań, na które starałem się odpowiedzieć możliwie wyczerpująco. Z żalem się rozstawaliśmy; wyjechałem ze Szkoły z pełen kolejnych dobrych wspomnień, i jestem pewien, że po spotkaniach młodzi Czytelnicy sięgną po kolejne (nie tylko moje!) książki.”

Marcin Pałasz

 

Dziękujemy koordynatorce spotkań z autorami Agnieszce Kowalczyk za organizację tych wydarzeń w naszej szkole.

Skip to content