Spotkanie autorskie z Agnieszką Tyszką

23 i 24 listopada uczniowie klas szóstkach  uczestniczyli w spotkaniu autorskim ze p. Agnieszką Tyszką, laureatką prestiżowej Nagrody im. Kornela Makuszyńskiego, autorką znanych współczesnych powieści dla dzieci i młodzieży takich jak „Róża w garażu”, „Zosia z ulicy Kociej”, M jak DżeM”,  „Mejle na miotle” i wielu innych.

Podczas spotkania uczniowie nie tylko opisywali swoje wrażenia związane z lekturą wybranych powieści naszego gościa, ale także zadawali wiele ciekawych pytań: m.in. na temat twórczych inspiracji i arkanów pracy literackiej. Aktywnie uczestniczyli także w zaproponowanej przez pisarkę  w zabawie inspirowanej jej utworem „Czego uszy nie widzą”. Po spotkaniu wszyscy zainteresowani mogli zakupić wybrane książki i otrzymać autograf autorki.

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Rady Rodziców, a  jego koordynatorką była p. Agnieszka Kowalczyk. Serdecznie dziękujemy!

sp94-warszawa_spotkanie-autorskie_1

Skip to content