Sesja „Niepodlegli w kadrze”

16 listopada klasa 8a uczestniczyła  w wyjątkowej  sesji zdjęciowej „Niepodlegli w kadrze”. Pomysłodawczynią projektu jest wychowawczyni klasy, pani Marta Wróblewska, a autorką  niezwykle pięknych zdjęć  – pani Martyna Wasielewska, której serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zbudowanie niezapomnianej atmosfery.  

Uczniowie wystąpili w strojach stylizowanych na lata dwudzieste i trzydzieste poprzedniego stulecia  oraz kostiumach wzbogaconych o elementy wojskowe i ludowe, które sami przygotowali, podchodząc do zadania z wielkim angażowaniem.  Sesja, dobywająca się w ramach godziny wychowawczej w murach szkoły i pobliskim Parku Cietrzewia, stanowiła formę upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania niepodległości i stanowiła cześć projektu klasowego „Pamiętajcie o ogrodach. Ogrody w naszej pamięci i kulturze”. 

Skip to content