Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny GALILEO 2017

Drodzy uczniowie klasy IV, V i VI

serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie polonistycznym Galileo 2017.

 

Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Szkolnej. Konkurs ma zakres ogólnopolski i zostanie zorganizowany na terenie szkoły na podstawie materiałów przygotowanych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną CES.
Testy konkursowe będą testami jednokrotnego wyboru. Zróżnicowany stopień trudności pytań oraz ich ciekawa formuła winny stanowić dla wszystkich dzieci zachętę do udziału w konkursie. Konkurs nie jest przeznaczony tylko dla uczniów najlepszych i każdy uczeń ma szansę sprawdzenia swoich umiejętności.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Konkurs odbędzie się w dniu 2 marca 2017 r. Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 7 lutego. Bliższych informacji udzielają nauczyciele języka polskiego.

 

Życzymy powodzenia – nauczyciele języka polskiego SP94.
Skip to content