Muzyczna ankieta klasy 6d

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
Zapraszamy Państwa do wypełnienia niezwykłej ankiety, dotyczącej muzyki.

Została ona przygotowana specjalnie dla Państwa – Rodziców i Opiekunów uczniów naszej szkoły, przez uczniów klasy 6d. Składa się z 14 pytań, w tym 3 otwartych. Jest anonimowa. Została przygotowana w ramach realizacji klasowego projektu „Muzyka łagodzi obyczaje”, w celu zapoznania się z Państwa zainteresowaniami muzycznymi. Chcielibyśmy poznać Państwa ulubione gatunki muzyczne, ulubionych wykonawców czy miejsca gdzie Państwo słuchają muzyki.

Wyniki ankiet przedstawimy w czasie szkolnego podsumowania projektu w piątek 24.05 oraz na stronie internetowej szkoły.

Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety.

Link do ankiety:
https://liblink.pl/gdCxBmXg2p


Uczniowie klasy 6d oraz wychowawca klasy p.Martyna Wasielewska

Skip to content