MINI PLAYBACK SHOW

W piątek 16 marca w sali gimnastycznej odbył się, organizowany przez świetlicę szkolną, koncert największych gwiazd światowego formatu, czyli MINI PLAYBACK SHOW. 

 

Uczniowie klas 1- 3 wcielili się w role swoich idoli, dając niezapomniany występ.  Na scenie pojawili się m. in.: Cleo, Ed Sheeran, Czesław Niemen, Małgorzata Ostrowska, Katy Perry, Sarsa oraz wielu, wielu innych. Ku uciesze publiczności pojawiła się także gwiazda specjalna, czyli Sławomir ze swoim hitem „Miłość w Zakopanem”, w którego rolę wcielił się pan Marcin Kaźmierczak. Panu Marcinowi na scenie towarzyszyła pani Kasia Tarczyńska, która swoją choreografią porwała publikę do tańca. Bisom nie było końca.

 

Zdobywczyniami głównej nagrody zostały dziewczynki z klasy 3H, które również wcieliły się w postacie Sławomira i Magdaleny. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na scenach małych i dużych.

 

Więcej zdjęć w GALERII.

Skip to content