Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny dla uczniów klas 2-8

W czwartek 21 marca 2019 r. o godzinie 9:00 w Naszej Szkole odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny.

Uczniowie będą pisać konkurs w salach N5 i N7 – klasy 2 i 3 oraz w salach 1, 2, 19b i na stołówce – klasy 4-8. Listy osób z przydziałem do sal będą zamieszczone na tablicy ogłoszeń przy przejściu do pokoju nauczycielskiego i na drzwiach sal, w których będzie się odbywać konkurs.

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze zgody na konkurs proszone są o jej pilne dostarczenie do nauczycieli matematyki. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut. Prosimy o zabranie czarnego lub niebieskiego długopisu, którym trzeba będzie wypełnić kartę odpowiedzi. Zabronione jest używanie korektora.

Życzymy powodzenia.

Skip to content